My Deeper - to konto osobiste, które pozwoli Ci w pełni wykorzystać gamę produktów i usług Deeper.

Utworzenie konta jest całkowicie bezpłatne i jest obowiązkowe w celu korzystania z aplikacji Fish Deeper. Nie możesz korzystać z aplikacji Fish Deeper bez konta.

Oto korzyści z posiadania konta w aplikacji:

  • Będziesz mógł korzystać z unikalnych funkcji aplikacji mobilnej i internetowej Fish Deeper.
  • Twoja echosonda Deeper zostanie połączona z Twoim kontem. W niefortunnym przypadku zaginięcia lub kradzieży echosondy, możemy spróbować wyśledzić urządzenie Deeper i ewentualnie je odzyskać.
  • Posiadanie konta umożliwia synchronizację map batymetrycznych, skanów i punktów zainteresowania z naszymi zabezpieczonymi usługami w chmurze. Jeśli zmienisz smartfon lub tablet, nadal będziesz mieć wszystkie swoje dane na nowym urządzeniu.
  • Nieograniczona przestrzeń w chmurze na Twoje mapy batymetryczne, skany i inne dane.

 

Jak utworzyć konto My Deeper

Możesz utworzyć konto w aplikacji Fish Deeper. Możesz zarejestrować się za pomocą poczty e-mail, Google lub Facebook. Możesz również zarejestrować się na stronie My Deeper w naszej witrynie (https://deepersonar.com) - postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować konto.


Jak zmienić hasło

Możesz zmienić swoje hasło na stronie My Deeper w naszej witrynie (https://deepersonar.com). Kliknij Mój profil > Zarządzaj kontem, a na dole strony znajdziesz pole Zmień hasło.


Co zrobić, jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z weryfikacją lub zresetowaniem hasła
Po zarejestrowaniu się lub zresetowaniu hasła powinieneś otrzymać wiadomość e-mail. Ten e-mail będzie potrzebny do zakończenia rejestracji lub zmiany hasła. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail, sprawdź folder spam/kosz. Jeśli nadal nie możesz znaleźć adresu e-mail, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej pod adresem support@deeper.eu


Jak usunąć konto My Deeper

Jeśli chcesz usunąć swoje konto My Deeper, przejdź do strony My Deeper na naszej stronie internetowej (https://deepersonar.com), wybierz Ustawienia prywatności i kliknij Usuń moje konto.


 Usunięcie konta jest nieodwracalne. Dla korzystania z echosondy Deeper potrzebne jest konto.