Inne ustawienia

Możesz uzyskać dostęp do innych ustawień aplikacji Fish Deeper, klikając ikonę menu w lewym górnym rogu:

Historia — w historii przechowywane są wszystkie zarejestrowane skany. Może przechowywać nieograniczoną ilość danych. Każde nagranie można przewijać od początku do końca. Możesz również zobaczyć dokładną datę i godzinę wykonania skanowania, a także czas jego trwania i użyty tryb sonaru.

Mapy offline – opcja pobierania map do użytku offline. Jeśli masz aktywną aplikację Fish Deeper Premium, mapa offline będzie również kontaktować się z mapami batymetrycznymi. Po pobraniu mapy z listy będziesz mieć do niej dostęp za każdym razem, gdy użyjesz trybu GPS łodzi lub na lądzie, nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem. Ważne: mapa offline włącza się automatycznie, gdy używasz GPS na brzegu lub w trybie łodzi. Po pobraniu mapy nie musisz robić nic więcej.

Preferencje – pozwala wybrać język, format czasu (24/12 godzin), a także jednostki miary: Metryczne (m, °C), Imperialne (ft, °F), Sążnie (ftm, °F), Mieszane ( fr, °C).

Pogoda – funkcja pogody umożliwia dostęp do dokładnych informacji o pogodzie dla dowolnej lokalizacji na całym świecie.

Informacje o obsługa klienta – zawiera przydatne informacje o aplikacji, a także wprowadzające instruktaże, instrukcje obsługi i kontakty do pomocy technicznej.

Premium – pokazuje status Twojej subskrypcji Fish Deeper Premium. Dowiedz się więcej o Premium tutaj.