Fish Deeper Premium

Fish Deeper Premium to usługa oparta na subskrypcji, która zapewnia dostęp do globalnych map batymetrycznych na smartfonie, tablecie lub komputerze osobistym. Zapewnia natychmiastowy dostęp do ponad 50 000 globalnych map batymetrycznych. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Batymetria globalna składa się z map batymetrycznych, które dostarczają szczegółowych danych o głębokościach jezior, co czyni je bardzo przydatnymi do planowania połowów - pomagają zrozumieć ukształtowanie dna, jego cechy i możliwe miejsca występowania ryb. Dostęp do globalnej batymetrii jest przyznawany tylko w przypadku posiadania subskrypcji Fish Deeper Premium.

Batymetria osobista to osobiste mapy batymetryczne tworzone przez skanowanie zbiorników wodnych za pomocą sonaru Deeper.

 

Jak aktywować Fish Deeper Premium (globalne mapy batymetryczne)?

Jeśli posiadasz urządzenie Deeper Sonar, możesz aktywować miesięczną subskrypcję Premium za każdą posiadaną echosondę Deeper. Aktywując Premium, otrzymujesz dostęp do globalnych map batymetrycznych. Subskrypcję możesz aktywować tutaj.

Warto wiedzieć:

Możesz aktywować dostęp do Premium dla każdego sonaru Deeper. Czas trwania wszystkich subskrypcji sonarów sumuje się, co oznacza, że jeśli kupiłeś co najmniej dwie echosondy Deeper, możesz aktywować miesięczną subskrypcję za każdą z nich.

Jeśli masz model Deeper 3.0 i chcesz aktywować Premium, napisz do nas na adres support@deeper.eu i dołącz zdjęcie z numerem seryjnym urządzenia.

Jakich funkcji aplikacji mogę używać z globalnymi mapami batymetrycznymi?

Gdy aktywujesz Premium na swoim koncie, globalne mapy batymetryczne automatycznie pojawią się w aplikacji Fish Deeper lub na stronie Fish Deeper. Możesz także skorzystać z następujących funkcji:

  • Pobierz mapy batymetryczne offline w aplikacji Fish Deeper. Będziesz wtedy mógł przeglądać globalną batymetrię nawet wtedy, gdy Twój telefon nie ma połączenia z Internetem.

Ważne: zdecydowanie zalecamy pobranie mapy offline Twojej okolicy. Pozwoli Ci na podgląd globalnej batymetrii, nawet jeśli nie masz dostępu do internetu. Aplikacja poprosi o pobranie map offline, jeśli nie zostały jeszcze pobrane.
 

  • Włącz i wyłącz wyświetlanie batymetrii globalnej lub osobistej w ustawieniach mapy.

  • Kliknij dowolny punkt na mapie batymetrycznej, aby sprawdzić dokładną głębokość tego miejsca

  • Użyj funkcji wyszukiwania jeziora:

 

Fish Deeper Premium F.A.Q

 

Jak dokładne są globalne mapy batymetryczne?

Globalna batymetria opiera się na przetworzonych danych: w pełni zdepersonalizowane dane ze skanowania sonaru są łączone, przetwarzane i porównywane z innymi istotnymi danymi geograficznymi. Deeper UAB dalej przetwarza te informacje, eliminując rozbieżności i nieistotne dane. Przetwarzanie informacji opiera się na algorytmach, które oceniają wiele różnych aspektów i obejmują tylko dane, które są sprawdzane krzyżowo. Stale ulepszamy te algorytmy, aby wyeliminować niedokładności i zapewnić najwyższą jakość danych batymetrycznych.

Pewne niedokładności mogą nadal występować z przyczyn naturalnych, takich jak sezonowe zmiany poziomu wody, określone warunki pogodowe, precyzja lokacji GPS, wykrytej przez urządzenia mobilne lub współrzędne mapy geograficznej dostarczonej przez usługę zewnętrzną.

Mapy lokacji (mapy podstawowe) dostarczane przez zewnętrznych dostawców usług mogą zawierać niedokładności, które mogą wpływać na wyświetlanie globalnej batymetrii (możliwe artefakty wizualne, takie jak batymetria nakładająca się na linię brzegową). Zewnętrzni dostawcy usług również aktualizują mapy lokacji. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieścisłości na mapie batymetrycznej lub mapie bazowej prosimy o zgłoszenie ich na adres e-mail support@deeper.eu.

Ponieważ stale pozyskujemy nowe dane za pomocą nowych skanów, pozwala nam to weryfikować poprzednie dane i stale poprawiać jakość map batymetrycznych.


Chcę usunąć konkretną mapę batymetryczną z Fish Deeper, ponieważ jest to jezioro prywatne lub ograniczone.

Jeśli dane jezioro jest Twoją własnością i chcesz, aby jego dane batymetryczne dane zostały usunięte z globalnej batymetrii Fish Deeper, napisz do nas na adres support@deeper.eu z potwierdzeniem własności, a my zorganizujemy usunięcie mapy.


Czy moje dane osobowe są udostępniane innym wędkarzom?

Nie, nie są. Gdy dane są przetwarzane w celu przygotowania globalnych map batymetrycznych dla Fish Deeper Premium, są one całkowicie zdepersonalizowane. Nie ma żadnych odniesień do danych osobowych, danych sonaru, znaków lub połowów zarejestrowanych przez użytkowników ani żadnych innych statystyk, tylko współrzędne i głębokość w tym miejscu. Twoje osobiste mapy batymetryczne, skany sonaru i punkty szczególne nie są dostępne dla nikogo i tylko Ty możesz je przeglądać.

Globalna batymetria opiera się na przetworzonych danych, połączonych z różnych skanów wykonanych za pomocą echosond Deeper. Dane te są w pełni zdepersonalizowane, nie ma odniesień do danych osobowych, danych sonaru, oznaczeń lub połowów zarejestrowanych przez użytkowników. Używane są tylko dane o głębokości i współrzędnych GPS. Następnie są pogrupowane według wód i porównywane z innymi istotnymi danymi geograficznymi. Deeper dodatkowo eliminuje rozbieżności w oparciu o algorytmy oceniające wiele różnych aspektów, a produkt końcowy zawiera tylko dane, które są sprawdzane krzyżowo.