Po zauważeniu wartościowego/interesującego punktu na ekranie sonaru podczas skanowania za pomocą Deeper Quest, jak mogę dokładnie oznaczyć ten punkt?

Zidentyfikuj punkt: gdy tylko zobaczysz na ekranie interesujący punkt, który chcesz oznaczyć, przesuń palcem na ekranie sonaru (skanu) w lewo – wyłączy to tryb przewijania ekranu. Ekran zostanie zatrzymany dokładnie w interesującym Cię miejscu i ikona łodzi (strzałka) również przestanie się poruszać (Autopilot będzie kontynuować swoją misję bez zatrzymania).

Zapisz punkt: Kliknij ikonę Zapisz miejsce w lewym dolnym rogu ekranu. Wybierz, czy chcesz zapisać miejsce (lub połów), które chcesz oznaczyć.

Przesuń ikonę: Po wybraniu opcji zapisania miejsca przesuń ikonę reprezentującą zapisany punkt do lokalizacji łodzi na mapie. Dzięki temu zaznaczony punkt jest dokładnie ustawiony w stosunku do aktualnej pozycji łodzi. Upewnij się, że mapa jest wystarczająco powiększona, aby umieścić ikonkę dokładnie w miejscu, w którym znajduje się łódź.

Podczas sprawdzania historii skanowania: Dodatkowo te kroki można wykonać podczas sprawdzania historii skanowania. Możesz przejść do Historii skanowania i przeglądać poprzednie skany oraz zaznaczać interesujące punkty nawet po zakończeniu sesji.