Problemy z połączeniem z połączeniem Bluetooth Deeper 3.0

Po pierwsze, należy pamiętać, że zasięg połączenia 40 m - maksymalny zasięg, jaki może osiągnąć Deeper 3.0, a zasięg ten jest osiągalny tylko w bardzo dobrych warunkach i smartfonie/tablecie z silną anteną odbiorczą. Warunki takie jak zła pogoda lub użycie niewłaściwej pozycji mocowania mogą zmniejszyć zasięg połączenia.

Najpierw sprawdź, czy prawidłowo trzymasz smartfon i nie zasłaniasz jego anteny Bluetooth. Umiejscowienie anteny Bluetooth może się różnić w zależności od modelu smartfona/tabletu. Nie trzymaj smartfona na ziemi ani w kieszeni i wyjmuj wszelkie etui na smartfony.

Upewnij się, że Twoja aplikacja Deeper jest aktualna. Jeśli korzystasz z najnowszej wersji aplikacji i nie można połączyć się z Deeper, mimo że wcześniej udało Ci się nawiązać połączenie Bluetooth, wykonaj następujące kroki:

Usuń (zapomnij) Deeper z listy urządzeń Bluetooth smartfona.

  1. Uruchom ponownie telefon;
  2. Podłącz Deeper do ładowarki;
  3. Ponownie połącz Deeper ze smartfonem.

Należy również pamiętać, że jednorazowo można połączyć się z Deeper tylko za pomocą jednego urządzenia inteligentnego. Oznacza to, że nie będzie można połączyć się z echosondą Deeper, jeśli jest ona już połączona z innym telefonem lub tabletem. Aby wyłączyć wszystkie obecne połączenia, po prostu wyjmij Deeper z wody, wytrzyj go i odczekaj 5 minut, aż urządzenie się wyłączy. Następnie ponownie włóż go do wody i podłącz.

Jeśli te wskazówki nie rozwiążą problemu, skontaktuj się z zespołem Pomocy Deeper.