LED dioda i problemy z baterią

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z ładowaniem urządzenia, podłącz Deeper do ładowarki i sprawdź kolor wskaźnika świetlnego. To pokaże stan baterii.

  • Migające pomarańczowe światło oznacza, że bateria się ładuje i nie ma żadnych problemów. Pełne naładowanie baterii od 0% do 100% zajmuje około 2 godzin
  • Zielone światło oznacza, że bateria jest w pełni naładowana
  • Niebieskie światło oznacza, że jest za zimno, aby naładować baterię. Baterie litowe nie mogą być ładowane w temperaturze poniżej 3°C (37,4°F).
  • Białe światło oznacza, że urządzenie wymaga aktualizacji oprogramowania. Upewnij się, że Twoja aplikacja Deeper jest aktualna, a następnie sparuj ją z Deeper za pośrednictwem aplikacji Deeper podczas ładowania urządzenia. Aktualizacja oprogramowania zostanie zainicjowana.

Modele Deeper PRO/CHIRP: Czerwone światło lub brak światła oznacza, że może występować problem z baterią lub kablem do ładowania. Spróbuj kilka razy podłączyć i odłączyć kabel, a także wypróbować inny kabel micro USB typu B. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z pomocą techniczną Deeper.

Deeper START: szybko migające światło lub brak światła oznacza, że może występować problem z akumulatorem lub kablem do ładowania. Aby uzyskać dalszą pomoc, skontaktuj się z Pomocą Deeper.