Deeper 3.0 (Bluetooth) nie łączy się ani z telefonem ani tabletem

Ten problem może czasami wystąpić z powodu problemu sprzętowego Deeper lub może to być po prostu błąd związany z telefonem, lub użytkownikiem.

Przede wszystkim, aby dokładnie to zbadać, przeprowadź następujące testy:

1. Podłącz Deeper do ładowarki w domu, a następnie spróbuj połączyć się z urządzeniem za pomocą smartfona. Upewnij się, że masz aktywowany Bluetooth w telefonie. Sprawdź, czy hotspot Bluetooth "Deeper" jest dostępny / wykryty, jeśli tak, czy udało Ci się z nim połączyć.

2. Po pierwszym teście, jeśli się powiódł, przykręć mocno górną pokrywę Deeper (wyrównaj znaki Water i Proof), upewnij się, że poziom naładowania wynosi 50% + i włóż Deeper do miski wypełnionej wodą. Następnie, stojąc w pobliżu, spróbuj połączyć się z nim za pomocą smartfona. Sprawdź ponownie, czy hotspot Bluetooth Deeper jest dostępny / wykryty, a jeśli tak, czy udało Ci się z nim połączyć.

Wyniki:

  1. Jeśli zobaczyłeś dostępny hotspot Bluetooth i jeśli uda Ci się połączyć z Deeper w każdym z testów, oznacza to, że Deeper działa dobrze. Na wszelki wypadek utrzymuj połączenie aktywne przez ponad 5 minut, aby sprawdzić stabilność.
  2. Jeśli w przypadku pierwszego testu połączenie działało dobrze, ale w drugim nie zadziałało - spróbuj wyczyścić czujniki wody szorstką gąbką i powtórz drugi test.
  3. Jeśli żaden z testów nie zadziałał i nie udało się uzyskać hotspotu Bluetooth od Deeper, może to oznaczać, że urządzenie ma problemy ze sprzętem i powinieneś skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta w celu dalszego zbadania.

Możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, wysyłając e-mail na adres support@deeper.eu lub otwórz nowe zgłoszenie tutaj.

Proszę, podaj wszystkie szczegóły problemu, a także test, który wykonałeś, aby go naprawić.