Krótki zasięg połączenia Bluetooth (Deeper 3.0)

Jeśli masz problem z krótkim zasięgiem połączenia, najprawdopodobniej jest to spowodowane brakiem rozważenia niektórych małych wskazówek poniżej. Należy pamiętać, że maksymalny zasięg połączenia Deeper Bluetooth wynosi 40-45 metrów. Taki zasięg można osiągnąć w idealnych warunkach, dlatego może się różnić w zależności od środowiska, w którym jest używany Deeper.

Przede wszystkim sprawdź, czy używasz odpowiedniej śruby mocującej. Kiedy łowisz z doku, przykręć śrubę mocującą do środkowego otworu. Jeśli łowisz z brzegu, użyj dolnego otworu. Jeśli nie wkręcisz śruby we właściwy otwór, Deeper wygina się po przekątnej, powodując problemy z łącznością.

Ponadto sprawdź, czy dobrze trzymasz smartfon i czy nie zasłaniasz anteny Bluetooth. Jeśli antena jest zasłaniana, uzyskanie dobrego zasięgu jest prawie niemożliwe, więc zwróć na to uwagę. Nie trzymaj smartfona na ziemi ani w kieszeni, zdejmij etui.

Gdy Twoje urządzenia zostaną rozłączone, podłącz je ponownie, gdy Deeper znajdzie się w odległości 5-10 metrów od smartfona. Następnie kontynuuj wędkowanie.

Upewnij się, że Twoja aplikacja jest aktualna. Aplikacja automatycznie aktualizuje się po podłączeniu smartfona do Deeper, jeśli bateria Deeper jest naładowana w ponad 50%.

Obejrzyj nasz filmik pomocniczy. Powinien pomóc Ci w pełni wykorzystać Deeper.

https://youtu.be/SsOyaHcHxz4

Jeśli nadal masz problem z zasięgiem połączenia, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta pod adresem support@deeper.eu lub otwórz nowe zgłoszenie.