Stałe czerwone światło LED podczas ładowania, co robić? (Deeper 3.0 / PRO / PRO + / CHIRP)

Jeżeli Deeper zaczął emitować ciągłe czerwone światło LED, gdy jest podłączony (lub nie) do ładowarki, najprawdopodobniej oznacza to, że Deeper ma problemy ze sprzętem i wymaga naprawy.

Jednak w niektórych bardzo rzadkich sytuacjach może to być spowodowane:

1. Używaniem niewłaściwych kabli do ładowania

Dlatego, aby to sprawdzić, spróbuj użyć różnych (innych) ładowarek, na przykład ładowarki swojego smartfona / tabletu i sprawdź, czy urządzenie zacznie się ładować. Będzie emitować dowolny kolor światła LED. Jeśli zacznie migać pomarańczowa dioda LED, oznacza to, że przyczyną był kabel ładujący, a Deeper rozpoczął ładowanie. Deeper można ładować tylko za pomocą kabla mikro USB typu B.

2. Urządzenie jest nowe

Czasami zdarza się, że Deeper pozostaje przechowywany przed zakupem przez kilka miesięcy. To normalnie poniża stan baterii litowej, co powoduje, że emituje czerwone światło LED. Jednak w takim przypadku nie musisz się martwić. Po prostu musisz zainicjować pierwsze ładowanie, a wtedy Deeper będzie działać dobrze. Aby to zrobić, spróbuj użyć różnych (innych) ładowarek, w tym ładowarki swojego smartfona / tabletu i sprawdź, czy urządzenie zacznie się ładować, emitując światło LED w innym kolorze niż czerwony.

Pomaga również kilkakrotne podłączenie i odłączenie tego samego kabla ładującego.

Jeśli żadne z wyżej wymienionych rozwiązań nie pomoże, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta pod adresem support@deeper.eu lub otwórz nowe zgłoszenie.