Sonaro nustatymai

onaro nustatymų sritį galima pasiekti viršutiniame dešiniajame kampe spustelėjus krumpliaračio piktogramą. Tai atlikus bus atidarytas meniu ir pateikti visi jūsų sonaro „Deeper“ modeliui pasiekiami nustatymai. Meniu uždaryti galite bet kuriuo metu, slinkdami į dešinę.

Žvejybos režimas – suteikiama galimybė pasirinkti sonaro režimus: Kranto, Valtis, Poledinė žvejyba, Jaukinimo laivelis, Rodyti tik nuskenuotą vaizdą, Tik nuskenuotas vaizdas (be GPS)Šis nustatymas „Deeper START“ modelyje nepasiekiamas

 

Sonaro ekranas – perjunkite iš sonaro ekrano „Detalus“ į ekraną „Paprastas“ ir atvirkščiai. Sonaro ekrane „Detalus“ rodoma išsami sonaro informacija, netaikant jokių filtrų. Sonaro ekrane „Paprastas“ filtruojamas informacijos kiekis ir rodomi tik pagrindiniai duomenys: dugno struktūra, gylis, žuvys. Modelyje „Deeper START“ pagal numatytuosius nustatymus įjungtas „Paprastas“ sonaro ekranas.

SS

Spindulio kampas – perjunkite iš vienų sonaro „Deeper“ spindulio kampų į kitus. Šis nustatymas „Deeper START“ modelyje nepasiekiamas.

Jautrumo skalė kontroliuoja kokio smulkumo detalės bus atvaizduojamos programėlės ekrane. Aukštas jautrumas rodys visus sonaro užfiksuojamus objektus, įskaitant ir mažas žuveles ar vandenyje plaukiojančius medžio ar žolių gabaliukus. Skanuojant labai švariame vandenyje arba didesniuose gyliuose rekomenduojama naudoti maksimalų jautrumą, kad galėtumėte matyti net smulkiausius atspindžius atspindėjusius objektus. Mažinant jautrumą mažėje ir ekrane matomų smulkmenų vaizdas. Geriausia mažinti jautrumą žvejojant drumzliame vandenyje, bet tai darykite atsargiai, jeigu per daug sumažinsite jautrumą galite nepamatyti ir mažesnių arba toliau esančių žuvų. Rekomenduojame nustatyti jautrumą ant 100% ir jį po truputį mažinti tol kol pasieksite norimą rezultatą. Šis nustatymas „Deeper START“ modelyje nepasiekiamas.