Лише перегляд скану режим. Детальне зображення (серія PRO)

Дно: налаштування деталізованого зображення дає змогу визначити наскільки твердим чи м'яким є дно. Коли надіслані ехолотом Deeper імпульси відбиваються від дна, зворотний сигнал від твердого дна буде потужнішим, ніж від м'якого.

У класичному режимі кольору екрана дно може позначатися оранжевим (найтвердіше дно), коричневим (середньої твердості) та чорним (найм'якіше дно) кольором. Дно завжди даватиме найпотужніший зворотний сигнал, тому його колір буде найбільш насиченим. Дно відображатиметься у вигляді безперервної лінії насиченого кольору, яка проходить у нижній частині екрана.

Другий зворотний сигнал: На екрані додатка ви можете побачити другий зворотний сигнал. Він виникає, якщо гідроакустичний сигнал відбивається між дном і поверхнею води. Якщо дно тверде, другий зворотний сигнал буде потужним. Якщо дно м'яке, він буде слабким або взагалі відсутнім.

Іконки риби: Іконки риби представлені у трьох розмірах. Класифікація риби за розміром залежить від багатьох чинників, і вага — лише один із них. Тобто іконки риби не завжди точно відображають її реальний розмір. Якщо ви хочете визначити справжній розмір риби, слід обрати Детальне зображення і відключити Іконки риби. З цими налаштуваннями можна досить точно визначити розмір риби, однак спершу буде трохи важче виявити рибу. Читайте про це детальніше тут.

Поверхня води: Вздовж верхньої частини екрана можна побачити блакитну лінію поверхні води зі скупченням насиченого забарвлення. Це відбиття від поверхні, спричинене хвилями або гідроакустичними перешкодами від інших ехолотів на поверхні води. Відбиття від поверхні — це сліпа зона, в якій ехолот не зможе виявити ані рибу, ані підводні об'єкти.

Розмір відбиття залежить від кута променя і частоти. Чим вища частота, тим менша перешкода і глибина, на якій може працювати ехолот.

З вузьким променем (290 кГц) зона відбиття пошириться на глибину до 0,5 м від поверхні води. На цій площі неможливо виявити ані рибу, ані підводні об'єкти. Ехолот Deeper відобразить повідомлення про помилку "Надто мілко або надто глибоко", якщо фактична глибина води менша, ніж 0,5 м.

З широким променем (90 кГц) зона відбиття пошириться на глибину до 1,3 м і виявити рибу на цій площі буде неможливо. Ехолот Deeper відобразить повідомлення про помилку "Надто мілко або надто глибоко", якщо фактична глибина води менша, ніж 1,3 м.

Водорості: Водорості та рослинність відображаються зеленим кольором.

Косяки риби: Ехолоти Deeper чітко покажуть косяки живця, які відобразяться у вигляді хмар різних форм та розмірів. Точний вигляд залежатиме від кількості риби та швидкості човна під час тролінгу.