Podstawowe Pytania

Czy osiągalny zasięg echosondy/autopilota/zdalnego sterowania stanowi 400 m? Czy potrzebuję dodatkowego wzmacniacza sygnału?

Osiągalny zasięg Deeper Quest wynosi 400 metrów, dotyczy to sterowania zdalnego, autopilota i funkcji sonaru. W pilocie zdalnego sterowania zintegrowany jest solidny wzmacniacz zasięgu. Technologia radiowa zarówno kontrolera, jak i łódki zanętowej została specjalnie zaprojektowana z myślą o zwiększonym zasięgu. Aby korzystać z sonaru lub autopilota w zasięgu 400 metrów, nie są wymagane żadne dodatkowe wzmacniacze zasięgu – są dostępne od samego początku.

Czy 7-godzinny czas pracy Deeper Quest dotyczy obu akumulatorów czy jednego?

7-godzinny czas pracy Deeper Quest dotyczy obu akumulatorów. Muszą być włożone do urządzenia przez cały czas, aby zasilać łódkę i inne funkcje.

Czy mogę używać Deeper Quest z tym samym kontem w aplikacji, jeśli mam już echosondę Deeper lub Fish Deeper Premium (lub jedno i drugie)?

Tak, możesz używać Deeper Quest z tym samym kontem w aplikacji, jeśli masz już echosondę Deeper lub Fish Deeper Premium lub jedno i drugie. Twoje istniejące konto pozwala Ci bezproblemowo zintegrować Deeper Quest i korzystać z poprzednich map głębokości i map Premium powiązanych z Twoim kontem. Z jednym kontem możesz wygodnie zarządzać wszystkimi urządzeniami Deeper.

Jak Deeper Quest sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych (silne fale, wiatr it.)?

Podczas opracowywania i kompleksowych testów Quest’a, osiągnęliśmy taką kombinację konstrukcji kadłuba, masy i rozmiaru, która zapewnia doskonałą hydrodynamikę, prędkość, jakość sterowania i stabilność, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo Deeper Quest został zaopatrzony w funkcję co-pilota. Inercyjne czujniki pomiarowe i algorytmy co-pilota kontrolują moc każdego silnika oddzielnie i stale regulują prędkość obrotową każdego silnika, aby zapewnić równomierną i płynną żeglugę. Ta funk...