Jak obliczyć odległość do interesującego miejsca na mapie?

Dzięki Fish Deeper Web możesz łatwo obliczyć odległość do dowolnego wybranego miejsca na mapie. Jeśli używasz Fish Deeper Web na urządzeniu z GPS, możesz obliczyć odległość zarzucania z Twojej lokalizacji na brzegu do wybranego miejsca.

Aby rozpocząć obliczanie odległości, kliknij ikonę linijki po lewej stronie ekranu:

Następnie kliknij w dowolnym miejscu na mapie, aby wybrać punkt początkowy, od którego chcesz obliczyć odległość. Na mapie pojawi się biały symbol:

Następnie kliknij miejsce, do którego chcesz obliczyć odległość:

Kliknięcie dowolnego innego miejsca na mapie spowoduje połączenie obliczonej odległości i wyświetlenie całkowitej odległości od punktu początkowego do punktu końcowego. Może to być pomocne przy planowaniu wyjazdu łodzią:

Jeśli korzystasz z Fish Deeper Web na urządzeniu obsługującym GPS, możesz również sprawdzić swoją lokalizację na mapie, klikając ikonę GPS:

Możesz użyć tej funkcji do obliczenia odległości od twojej pozycji na brzegu do dowolnego miejsca na mapie - może to być pomocne przy określaniu odległości rzucania.

Ⓘ Możesz wybrać jednostki, w których ma być wyświetlana informacja. Możesz wybrać między jednostkami metrycznymi lub imperialnymi w ustawieniach profilu.