Kontaktowanie się z Deeper

Jestem wędkarzem obecnym w mediach. Czy mogę otrzymać sponsoring?

To zaszczyt wiedzieć, że postrzegasz Deeper jako swojego potencjalnego partnera. Jeśli chcesz zostać członkiem naszej międzynarodowej społeczności, zgłoś się do naszego programu DEEPER HEROES. Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod tym linkiem: https://deepersonar.com/pl/pl_pl/badac/deeper-heroes W razie dalszych pytań prosimy o kontakt pod adresem support@deeper.eu (mailto:support@deeper.eu).

Jak mogę zostać partnerem biznesowym lub dystrybutorem Deeper?

Jeśli chcesz zostać jednym z naszych partnerów biznesowych, wypełnij formularz partnerstwa tutaj (https://deepersonar.com/pl/pl_pl/wspolpraca). Ewentualnie napisz do naszego zespołu sprzedaży na adres sales@deeper.eu (mailto:sales@deeper.eu)

Jestem blogerem / żurnalistą / firmą medialną. Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

To wspaniale, że interesują Cię nasze produkty. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem marketing@deeper.eu (mailto:marketing@deeper.eu). Czekamy na Twoją wiadomość!

Jak długo trzeba czekać na odpowiedź od pomocy technicznej?

Zwykle odpowiedź zajmuje nam do jednego dnia roboczego. Jeśli bilet został przesłany w weekend / święto, odpowiedź zostanie odebrana następnego dnia roboczego.

Czy szukacie beta testerów?

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym wędkarzem, czy zwykłym użytkownikiem, który chce przetestować nowe funkcje naszej aplikacji, zawsze możesz wysłać do nas e-mail na adres support@deeper.eu Wysoko cenimy opinie, które otrzymujemy od profesjonalistów w tej dziedzinie.

Wysłałem zgłoszenie, ale nie otrzymałem odpowiedzi w ciągu dnia roboczego.

Przepraszamy za to! Możliwe, że nasza odpowiedź trafiła do folderu ze spamem / śmieciami w Twoim e-mailu, więc sprawdź, czy jej tam nie ma.