Näita ainult skaneeringuid ežiim. Üksikasjalik info (PRO seeria)

Põhi: kui seade on seadistatud üksikasjalikule infole, aitab Deeper teil kindlaks teha, kas põhi on kõva või pehme. Kui teie Deeperi saadetud sonari kiired peegelduvad alumises osas, annab kõva põhi tugevama signaali kui pehme põhi.
Klassikalist ekraanivärvirežiimi kasutades võib põhi välja näidata nii: Oranz (kõige kõvem põhi), pruun (keskmine) ja must (kõige pehmem põhi).Põhi annab alati iga objekti tugevaima signaali, mistõttu on sellel kõige intensiivsem värv. Põhi on näidatud pideva, intensiivselt värvilise joonena, mis jookseb ekraani all.
Kahekordne sonari peegeldus: võite näha ka teist sonari peegeldust: see tekib siis, kui sonari signaal põrkub vee põhja ja pinna vahel ning jälle tagasi. Kõvad põhjad näitavad tugevat teist tagasitulekut, samas kui pehmed põhjad näitavad väga nõrku või puuduvad need üldse.
Kala ikoon: kala ikoonid kuvatakse kolme erineva suurusega. Kala liigitus suuruse järgi sõltub paljudest muutujatest, kusjuures kaal on ainult üks neist. See tähendab, et kala ikoonid ei kajasta alati kalade tegelikku suurust. Kui soovite täpsemalt hinnata kalade tegelikku suurust, tuleb valida üksikasjalik pildi kuvamine ja kala ikoonid eemaldada. Nende seadistustega saab kalade suurust täpsemalt hinnata, kuigi kala identifitseerimine võib algul olla raskem. Lisateavet selle teema kohta leiate siit.

Vee pind: ekraani ülaosas näete sinise veepinna ja intensiivsete värvidega rida. See ala on pinna segadus, mis võib olla tingitud lainetest või muudest teguridest mis võivad häirida sonari tööd vee pinnal. Pinna segadus on pime tsoon, kus sonar ei tuvasta kalu ega veealuseid objekte.
Pinna korralageduse pikkus sõltub kasutatavast kiirenurgast ja sagedusest. Mida kõrgem on sagedus - seda väiksem on pinna segadus ja seda vähem sügavust vajab Deeper töötamiseks.
Kitsal kiirel (290 kHz) on pinnakatteala, mis ulatub vee pinnast 0,5 m (2 jalga) allapoole. Selles piirkonnas ei tuvastata kala ega veealuseid objekte. Deeper sonar kuvab veateate „liiga madal või liiga sügav”, kui vee tegelik sügavus on alla 0,5 m (2 jalga).
Laia kiire (90 kHz) pinnakatteala on 1,9 m (4,3 jalga) ja selles piirkonnas ei avastata kalu. Deeper sonar kuvab veateate „liiga madal või liiga sügav”, kui tegelik veesügavus on alla 1,3 m.
Taimestik: Taimestik kuvatakse sonaril rohelise värvusena.
Deeper sonar näitab selgelt söödakalade kogusi, mis on esindatud erinevate kujude ja suurustena. Nende täpne välimus sõltub kalade arvust ning sinu paadi kiirusest, kui sa trollid.