Sonari seadetele pääseb juurde, kui klõpsate paremas vasakus nurgas hammasratta ikoonile. See avab menüü koos kõikide teie Deeperi sonari mudeli jaoks saada olevate seadetega. Võite menüü igal ajal sulgeda, libistades seda paremale.

Kalapüügirežiim – võimaldab valida erinevate sonarirežiimide vahel: Kaldapüük, Paat, Jääpüük, Söödapaat, Näita ainult skaneeringuid, Ainult skanneeri (ilma GPSita). See seade pole Deeper START jaoks saadaval.

Sonari kuva– liikuge puhta (Raw) ja põhivaate (Basic) vahel. Raw sonarikuva näitab detailset sonarit, ilma filtriteta. Basic sonari kuva filtreerib teabehulga välja ja näitab ainult põhiandmeid – põhja struktuuri, sügavust, kalu. Deeper START versioonil on Basic sonari kuva vaikimisi aktiveeritud.

Kiire nurk – liikuge oma Deeperi sonari kiirenurkade vahel. See seadistus ei ole Deeper START jaoks kättesaadav.

Tundlikkus kontrollib, kui palju detaili teie nutitelefoni või tahvelarvuti ekraanil kuvatakse ja see reguleerib kõikide sonarisageduste tundlikkust. Tundlikkuse suurendamine kuvab rohkem sonari tagastusi väikestelt söödakaladelt ja vees olevatelt rusudelt. Töötades väga selges vees või suurematel sügavustel, annab suurendatud tundlikkus lisaks nõrgemaid, võimalikult huvipakkuvaid tagastusi. Tundlikkuse vähendamine eemaldab virvendused, mis mõnikord mudases vees esinevad. Kui tundlikkus seatakse liiga madalaks, ei pruugi nutitelefoni ekraan kuvada just palju sonari tagastusi, mis kalad võiksid olla. See seadistus ei ole Deeper START jaoks kättesaadav.